Hodíme se k sobě?

Zatímco nevěsta je Beranem, tak ženich je Střelec. Určitě Vás zajímá, jaké jsou vzájemné vztahy nejen těchto znamení, snad Vám pomůže tato tabulka:

Jak se hodíteVysvětlivky

 

 

 

Partnerský horoskop pro Berana a Střelce

Dá-li se napsat o nějakém partnerství jako ideálním spojení, tak je to propojení Berana a Střelce. Proto si v brzku po navázání vztahu možná pomyslíte, že jste konečně našli „ráj na zemi“! Zde si totiž přizvukují do noty planeta štěstí Jupiter s Marsem. Partner se Sluncem ve Střelci je celoživotním hledačem štěstěny, nu a Beran se k tomuto hledání ochotně, ba radostně připojí.

Přitom ani jeden se nesnaží toho druhého nějak omezovat, ubírat mu pocit svobody, protože vědí, díky vlastní přirozenosti, že pro spokojenost člověk nesmí cítit žádné omezení. Ke štěstí Beranovi stačí, že je jednička. Střelec je skvělý, důvtipný hráč, velký idealista, ale oproti Beranovi potřebuje větší nezávislost, takže se Beranovi sem-tam ztratí z dohledu. Proto by partner se Sluncem v Beranu neměl dopustit, aby ve vztahu nastala nuda.

Tím je myšleno plánování výletů, pěších tůr, zábavy. Samozejmě, že ve hře je ve vašem partnerství velká impuzivita vás obou, stejně jako přímočará upřímnost, což je na jednu stranu velkým pozitivem, neb si hned vše vyříkáte, na stranu druhou vás vzájemná upřímná argumentace z času na čas může pořádně vytočit. Ale oba máte velký smysl pro humor, a hravost Střelce obvykle zklidní atmosféru.

Protože Střelec i Beran jsou ohnivá znamení, někdy se vám konflikt i přes výše napsané vymkne kontrole. Střelec vtip zamění za šťouravé halekání a Beran zaujme bojovný postoj, s rohy namířenými na Střelce, připravený zaútočit. Pokud zaznamenáte, že mezi vámi začínají létat čím dál tím větší jiskry, že hádka či konflikt se stupňuje, okamžitě zamiřte do koupelny, a dejte si studenou, nebo radši ledovou sprchu – oba! Studená voda snad vaše ohnivé hlavy zklidní!

Žena Beran

Žena narozená v Beranu je silná a energická. Říká to, co si opravdu myslí. Stojí si za svými ideály a má potřebu prosadit se. Je nezávislá, ale přesto potřebuje lásku a pozornost.

Silné stránky

Je upřímná, otevřená, přátelská. Ví, co chce, a umí si za tím jít. Je tolerantní a její myšlení není zatíženo předsudky.

Slabé stránky

Má potíže přizpůsobit se něčemu, co se jí nelíbí, a předstírat, že je všechno v pořádku, což jí občas přináší těžkosti.

Má ráda

Žena narozená v Beranu mívá velmi hezký vztah ke zvířatům. U svých přátel oceňuje upřímnost a ráda slyší komplimenty.

Nemá ráda

Netolerance a neoprávněná nebo příliš osobní kritika ji dokáže rozzlobit. Nerada se přetvaruje, a vlastně to ani neumí.

Jaká je milenka

Ke svému partnerovi přechovává obdiv. Tato silná osobnost touží po blízkosti člověka, který by pro ni udělal cokoliv.

Muž Střelec

Je to muž na svém místě, který věří svým zásadám, vyniká statečností a optimistickým přístupem k životu. Miluje svobodu, usadí se často až v pozdějším věku. Je přímý a nikdy nelže.

Silné stránky

Je činorodý a plný energie, kterou zaměřuje na věci, jimž doopravdy věří. Má technický talent a je nezlomný optimista.

Slabé stránky

Jeho upřímnost si mohou lidé vykládat jako nedostatek taktu. Potřebuje svobodu a může mít i trochu strach ze závazků.

Má rád

Má dobrodružnou a zároveň hravou povahu, proto rád cestuje, baví ho hry, technika a sporty. Má hezký vztah k přírodě.

Nemá rád

Lži a pomluvy nemají v jeho světě místo a drží se od nich stranou. Pokud má na výběr, vyhýbá se práci, která ho nebaví.

Jaký je milenec

Má tolik nápadů, že nudit se s ním určitě nebudete. Z jeho úst vždy uslyšíte pravdu, i když se vám třeba nebude líbit!

zdroje informací: femina.cz, prozeny.cz, horoskopy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *